Banka Borcu Sorgulama Nasıl Yapılır?

ihtiyaç kredisi banka borcu sorgulama

Banka borcu sorgulama nasıl yapılır? Günümüzde ekonomik şartlar nedeniyle banka borcu herkesin korkulu rüyası haline geldi.  Korkulu rüya görmektense sorun çözmeye odaklanmak önemlidir. Bu anlamda atacağınız birçok adım var ancak planlı davranmak ve borç yönetimini iyi yapmak gerekir. Bu anlamda eğer panik yapıyorsanız ve ne yapacağınıza karar veremiyorsanız en iyisi sizin yerinize kredileri araştıracak ve doğru borç yönetim planını oluşturabilecek UZMAN yardımı almak en iyisidir. Bu aşamanın süreçleri önemli ve iyi bir yönetim ister.  Kredi danışmanlığı işte bu evrede size destek olabilecek bir yapıdır. Uzmanlar Kredi olarak 4 yıldır bu sektörde lider ve güvenilir bir yer edindik. Birden fazla bireysel ihtiyaç kredisi kullandıysanız, konut kredinizi ödeyemiyor ve bankanın evinize el koymasından korkuyorsanız gecikmeden bizi arayın.  

Banka Borçlarımı Nasıl Sorgularım?

Bazen borçlar da unutulabilir ya da sorun büyük ise görmezden gelinebilir. Ya da borç yönetimi planı çıkarmak isteyip de ne kadar borcunuz olduğunu bilmiyor olabilirsiniz. İşte bu durumda olduğunuzda yapmanız gerekenler;

  • Borç sorgulamalarınızı bankalar yoluyla yapabilirsiniz. Bankalara olan borçlarınızı teknolojinin gelişmesiyle birlikte internet yoluyla kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Bankaların internet sayfalarından mail yoluyla ya da online işlem sayfalarına girerek bire bir borçlarınızı öğrenebilirsiniz.
  • Eğer internet kullanıcısı değilseniz telefon yoluyla bankaları ücretsiz 0850 hatlarına ulaşarak öğrenme şansınız da bulunuyor. Müşteri temsilcileri size borcunuz hakkında bilgi verecektir.

Bankaların bu dönemde kredi vadelerini 48 aydan 60’a yükseltmesiyle kredi danışmanlığı da alarak borç yönetim planlarınızla birlikte banka borçlarınızı uzun vadeye yayarak kurtulma şansınız olduğunu unutmayın.  . 

E-Devlet ile Banka Borcu Sorgulama

Ülkemizin tüm vatandaşlara sunduğu E-Devlet hizmeti artık banka borçlarınızı da görüntülemeyi sağlayan bir hizmet vermeye başladı. TC Kimlik numaranız ve şifrenizle göreceğiniz E-Devlet sayfasından banka borcu sorgulama ekranından iş yaptığınız tüm bankalara olan borçlarınızı görebiliyorsunuz.

Kredi Uzmanları ile tanışın, bankalarla barışın

Kredi Uzmanları,  istediğiniz kredi miktarını ve doğru gelir gider bilgilerinizle birlikte bize ulaştırın, sizlere borç yönetiminizi nasıl yapmanız gerektiğini ve kredinizi alabilmeniz için yapmanız gerekenleri sizlere planlayalım.
Kredi Uzmanları, alabileceğiniz bireysel kredi, konut kredisi, taşıt kredisi veya borç kapatmalı kredisi konularında sizleri bilgilendirsin.

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir