Banka Borcu Sorgulama

Ölen Kişinin Hayat Sigortası Yoksa Kredi Borcuna Ne Olur?

Bankalara olan borçlar büyüdükçe insanların korkuları da büyümekte. Hele bir de bakmakla yükümlü olduğu bir ailesi varsa kişiler çaresiz kalmaktadır. Bu da insanları iyice bunalıma sürüklemektedir. Bunalıma girmek demek tüm yönetimi elden bırakmak demektir. Bu aşamaya gelmeden önce umudunuzu yitirmeden çareler aramaya devam etmelisiniz. Konut kredisi aldıysanız ve ödeyemiyorsanız, birden fazla bireysel ihtiyaç kredisi kullandıysanız, aynı zamanda bir de kredi kartı borcu ile uğraşıyorsanız sizin de uzman desteğine ihtiyacınız var demektir.

Banka Borçlarımı Nasıl Sorgularım?

Bankalara olan borçlarınızı sorgulamasını yapma şansınız için artık banka banka dolaşarak zaman kaybetmiyorsunuz. İnternet yolu ile ya da bankaların ücretsiz 0850 hatlarına ulaşarak müşteri temsilcileri ile görüşerek borçlarınızı sorgulayabilirsiniz. İnternet kullanıyorsanız,  borçlu olduğunuz bankanın internet sitesi üzerinden borcunuzu sorgulayabilir, kalan ödemelerinizi görebilirsiniz. İnternet kullanmıyorsanız da sorun yok, yine bankaların telefon bankacılığı sistemi ile banka borcunuzu kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Ödeme güçlüğü çektiğiniz dönemlerin geçici olduğunu unutmayın. Asla umudunuzu da yitirmeyin. Bankaların özellikle kredi vadelerini 60’a kadar yükselttiği şu dönemlerde kredi danışmanlığı alarak size en uygun kredi seçeneğini bulabilir, ödemenizi 60 aya yayarak borç derdinden kurtulabilirsiniz.

E-Devlet ile Banka Borcu Sorgulama

Türkiye Cumhuriyeti E-Devlet hizmeti ile artık tek bir ekranda tüm bankalara olan borçlarınızı görüntüleyebilirsiniz. TC Kimlik numaranız ve şifreniz ile gireceğiniz E-Devlet sayfanızda Banka Borcu Sorgulama ile hangi bankaya olursa olsun tüm kredi borçlarınızı, bugüne kadar kullandığınız kredileri görebiliyorsunuz.

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir