Ev Hanımlarına Kredi

Ev hanımlarına kredi nedir? Bankalar, teknolojinin gelişmesi ile birlikte kredi vermek üzere birçok kanalı aynı anda kullanarak müşterilerine çözüm yolları sunuyor. Ancak belirli şartları yerine getirme gibi öne sürülen şartlar özellikle ev hanımlarını kredi kullanma şansını yok ediyor. 2019 yılında Google’da en çok aranan cümlelerden biri de “Ev Hanımlarına Kredi” oldu. Bizde kredi uzmanları olarak sizler için bankaların yeni ev hanımlarına kredi veren bankaları araştırdık ve bazı bankaların ev hanımları için düzenlenmiş kredi kampanyalarını mercek altına aldık. 

Şekerbank Ev Hanım Kredisi Nasıl Alınır ?

Gelir belgesiz olan bir ev hanımı Şekerbank ihtiyaç kredisine internet ya da sms ile başvuru yapabilir ve 10.000 TL’ye kadar bir krediyi onaylatabilirsiniz. Şekerbank 2019 yılında İhtiyaç Kredisi kampanyası dahilinde 60 ay vadeli 100.000 TL. ye kadar krediyi gelirini belgeleyen, kredi notu sıkıntılı olmayan herkese kullandırabiliyor. Şekerbank işlem ücreti olarak sadece 500 TL kredinizden bir kesinti yapıyor.

Kısa mesaj ile başvuracağınız Şekerbank kredisi için cep telefonunuzun mesaj bölümüne  küçük harflerle  kredi yazıp boşluk sonrası 11 haneli TC kimlik numaranızı yazıp 1953’e göndermelisiniz.  

Kredi tahsis ücreti kredi tutarının sadece % 0,5 olduğu için 10.000 liralık bir kredi içinde sadece 50 lira gibi komik bir işlem masrafı ödersiniz. TEMMUZ ‘da %2.47 faiz oranları ile 23.000 TL için 60 vadede ayda 739,05 TL bir taksit ödersiniz. Toplamda da size yansıyacak miktar 44.343,09 TL olacaktır.

PTT Bank’tan Ev Hanımların Kredi Fırsatı

PTT, Aktifbank, Denizbank, TEB gibi birçok banka ile finansman ortaklığı yapmakta ve anlaşmalı olarak çalışmaktadır.  Üstelik PTT bütün bankalara göre en üst yaş sınırı en yüksek kredi veren bankaların başında gelmektedir. Gelir belgesiz kredi kullanma şansınızı sadece teminat yani ipotek ile PTT Bank şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz. 84 yaşına kadar tüm ev hanımlarına ipotek karşılığı 60.000 TL 60 ay vade ile PTT Bank şubelerine başvurarak kullanabilirsiniz.

Denizbank ve TEB Ev Hanımlarına Kredi Veriyor

Son zamanlarda devlet ile de bir çok iş birliği imza atan Denizbank evin halinden anlayan kadınlara yönelik oluşturmuş olduğu kredi paketleri ile ihtiyaç kredisi olanağı sunmaktadır. Artık emekli maaşların dahil doğrudan bu bankaya bağlanması ile oldukça büyük bir müşteri potansiyeline sahip Denizbank yapmış olduğu ” Altın günleri ve Mevduat biriken hesap ” ile bayanlara yönelik ciddi hizmetler sunmaktadır. Bankanın müşterilerine sunmuş olduğu kredi üst limiti tam 55.000 TL olmakta geri ödeme vadesi ise 60 ay ile sınırlanmaktadır. Temmuz ayını özel olarak ev hanımlarına uygulan kredi faiz oranı %1.89 olmaktadır. 10.000 lira çekmeniz halinde ise aylık ödemeniz 306,65  Lira olacaktır.

Denizbank tan sonra ev hanımlarına kredi veren bankalar da kendi işinin patronu olan veya olmak isteyene bir destekte de TEB yani Türkiye Ekonomi Bankasından gelmektedir. TEB Avrupa Birliği ve EBRD ile yapmış olduğu işbirliği neticesinde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının da destek vermesi ile proje sahibi veya işletmesi faal olan kadınlara 75,000 TL kredi imkanını tam 60 ay geri ödeme imkanları ile sunmaktadır. Ev hanımlarına sunulan bu kredi tamamen teminat sızdır.

ENPARA Ev Hanımlarına Kredi Evinizden dahi çıkmadan kredinizin ayağınıza gelmesi mümkün mü? Yıllarca banka banka dolaşarak kredi başvuruları yapan bizlere Enpara.com ’un sunduğu bu önemli hizmetle evinizden çıkmadan kredi kullanıyor, adresinize gelen müşteri temsilcinizle sözleşmenizi imzalıyor ve kredinizi kolay ve rahat bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Enpara.com ’dan kullanacağınız 15.000 lirayı 60 ay geri ödemeli olarak aylık taksit ödemeniz % 1.74 faiz oranları 440,76 TL olacaktır.