Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır?

Bedelsiz Askerlik Yapanlara Faizsiz Kredi İmkânı!

Gelir belgesiz ihtiyaç kredisi nedir? Günümüzde yaşam şartları ağırlaştıkça insanların ihtiyaçları da artıyor ve çeşitleniyor. Kimisi için borçlarını kapatmak, kimisi için ev almak kimisi için eğitim öğretim gereksinimleri için krediye ihtiyaç duyuyor. Ancak bu oran arttıkça bankaların kredi verme kriterleri de gün geçtikçe değişiyor. Bankaların dönem dönem yaptıkları kampanyalar ya da düşük faiz oranları tüketicinin kredilere yönelmesine neden oluyor. Gelin gelir belgesiz ihtiyaç kredisi biraz daha açalım.

Bankaların ilk şartlarından biri olan gelir belgesi  hemen hemen tüm bankalar tarafından istenen bir belgedir. Gelir belgesi istemeyen bir ihtiyaç kredisi veren banka var mıdır? Sorusuna cevap arayanlar için makalemizi kaleme aldık.

Gelir Belgesi İstemeyen Bankalar

Bankaların önceliği nüfus cüzdanı ve gelir belgesidir. Nüfus cüzdanı ile ssklılığınız sorgulanır, gelir belgesi ile de aldığınız maaş belgelenir. Bu anlamda bankaların kendilerini bir anlamda verdiğiniz bilgilerle yazılı olarak doğrulamasıdır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte doğrulama yollarını tamamen internet üzerinden gerçekleştiren ve tüm bilgilerinize ulaşan bankaların bir kısmı artık belge istemiyor. Özellikle internet başvurularınız ile kredi işlemlerinizi yönetiyorsanız  kolaylıkla gelir belgesiz ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

Örneğin, Cebteteb, QNB Finansbank, Odea Bank, Aktifbank NKolay Kredi , ING Bank gibi bankalar gelir belgesiz kredi başvurularını kabul eden bankaların başında geliyor. İnternet bankacılığı denen ve sadece internet ürünü olan QNB Finansbank  enpara.com ya da Aktifbank’ın internet bankacılığı ürünü NKolay.com  ve ING Bank 5.000 TL.’ye kadar olan kredilerde fazla bekletmeden  kredi onayınızı bilgisayarınızın önünde çözebiliyorsunuz.

Eğer daha önce aldığınız kredilerde zorluklar yaşadıysanız ve geciktirdiyseniz bankalar bunu kolaylıkla görmekte. Kredi notunuzun düşük olması, kara listede olmanız riskli tüketici anlamına geldiği için işiniz bu tür kredilerde de oldukça zor. O yüzden bu etapta bir kredi danışmanlığı almanız sizin için daha iyi bir çözüm olabilir.

Kredi danışmanlığı blogu Kredi Uzmanları sizin için en uygun kredileri yazıyor. Kredi danışman bu anlamda size kredi notunuzun düşüklüğü olsa bile kredi için izlemeniz gereken yol haritasını çıkaracak ve kısa sürede krediye ulaşmanızı sağlayacaktır. Kredi Uzmanları işte bu anlamda kredi danışmanlığı blog hizmeti veren köklü kuruluşlardan biridir. İster ihtiyaç kredisi, ister konut kredisi, isterseniz taşıt kredisi almak için önce bizim yazılarımızı okuyun.

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir