Kredi Borcunuz Kaderiniz Değildir

kredi borcunuzu yapılandırın

Artan sayıda insan, kötü kredilerinin yarattığı zorluklarla karşı karşıya kalmaya devam ediyor ve birçoğu da kredilerini sabitleyerek kötü durumları iyileştirebilecekleri yollar arıyor. Bununla birlikte, kredi onarım hizmetleri sunan kredi danışmanlığı şirketlerinin sayısındaki artışa rağmen, kredilerini sabitlemek isteyenlerin bundan maksimum memnuniyet almalarını sağlama yönünde hala çok şey istenmektedir.

Kredi Notu Onarımı Nedir?

Kredi notu onarımı, bireyler ve kuruluşlar tarafından verilen bir kişi hakkında kötü bir kredi raporu düzenlemek için verilen bir hizmet anlamına gelir. Bir Kredi Danışmanlık hizmeti, basitçe hataları düzeltmekten ve diğer yanlış bilgileri düzeltmekten, bir borçlunun kredi puanını yasal olarak iyileştirme yollarını önerme arasında değişebilir. Kredi Onarımının amacı, müşterinin kredi raporunu ve puanını geliştirmek için bankalar ve alacaklılarla çalışmaktır. Müşterinin tüm borçlarına bir göz atmayı, yanlış bilgilere itiraz etmeyi ve borcu azaltmayı veya ortadan kaldırmayı amaçlayan bir eylem planı geliştirmeyi içerir.

Kimler Kredi Onarım hizmetine ihtiyaç duyar?

Kötü bir kredi raporunuz olsaydı ve aşağıda belirtilenlerin hepsine veya birine maruz kaldıysanız, bir Kredi Onarımından dolayı olduğunuzu bileceksiniz:

Yüksek Sigorta Oranı: Kredi itibarınız sigorta primlerinizi belirlemede çok önemli bir rol oynar. Uzun süreli kötü bir kredi durumu, daha iyi bir kredi puanınız olsaydı normalde ödeyeceğinizden daha az ödemenizi sağlar.

Hayalinizdeki eve sahip olmamanız: Kötü bir kredi bankaların size bir ipotek kredisi vermelerini önleyecektir ve size vermeyi düşünebilecek birkaç kişi için riskli bir faiz oranına sahip olacaktır, çünkü riskli görünüyorsunuz.

Tüm satın alımlarınız için nakit ödeme: Kötü bir kredi, kredi kartı almakta zorlanacağınız bir zaman demektir; bu, onsuz, tek bir nakit ödeme seçeneğine sahip olmamanız  anlamına gelir.

Kredi teminatı bulunamama: Kötü bir kredi raporunuz olduğunda, ister kredi için, ister iş için ister yeni bir araba satın alma kabiliyetini sıfıra indirir.

 Neden Kredi Onarımını dikkate almalısınız?

Kredi onarımı, kredi puanını iyileştirmeye yardımcı olur ve böylece kötü bir kredi puanıyla ilişkilendirilen yükü hafifletmeye yardımcı olur.

Kredi Onarım hizmetlerinin faydaları

Kredi  onarımı hizmetini araştırmayı seçen kişilere tahakkuk edebilecek bazı avantajlar vardır :

  • Artan kredi onayı şansı
  • Düşük faiz oranlarının keyfini çıkarın
  • Bir işi güvence altına almak için gelişmiş bir şansınız olsun.

Kredi Notunuzu Onarmak İçin Ne Yapmalısınız?

Borçlarınızdan bunalmış hissetmeye başladığınızda, bir kredi danışmanlık şirketi ile konuşmaya başlamanın zamanının geldiğini bilmelisiniz. Kredi raporunuzda bir hata gözlemlediğinizde, bir kredi onarımına ihtiyacınız vardır. Kimlik hırsızlığına dahil olduğunuzda, bir kredi onarımına da ihtiyacınız olacak.

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir