Kredi Yapılandırması Yapan Devlet Bankaları 2019

ihtiyaç kredisi kredi uzmanları

Kredi borçları günümüzde herkesin başında olan bir durumdur. Bu durumdan kurtulmak için de çözümler üreten çeşitli bankalar bulunmaktadır. Bu bankaların başında devlet bankaları gelmektedir.  Peki hangi devlet bankaları kredi yapılandırma yapıyor? Ziraat Bankası ile başlayan kredi yapılandırma işlemlerine daha sonra Halkbankası ve Vakıfbank da katıldı. 

Ziraat Bankası Birleştiren İhtiyaç Kredisi

Ziraat Bankası kredi kartı borcu olanları, borçlarını temizlenmesini sağlamak adına Ziraat Bankası Birleştiren İhtiyaç Kredisi ismi ile %1,10 faiz oranının uygulandığı bir kredi sağlamaktadır. Ziraat Bankası’nda yapılandırma kredisi olarak verilen kredi de alt ve üst limit konmamıştır. Borca göre krediler sağlanmaktadır. Krediler yalnızca talep edilen koşulları sağlayan kişilere verilecektir. 24 aya kadar olan vadelerde  % 1,10 oranında faiz uygulanırken vade yükseldikçe kredi faiz oranı da % 1.20’ye yükselmektedir. Banka tarafından bir değerlendirme yapılacaktır. Sonucunun olumlu olması halinde krediyi kullanabileceksiniz.

Halkbank Halk Destek Kredisi

Halkbank Halk Destek Kredisi ile birlikte kredi kartı borcu olan vatandaşlara 60 aya kadar ulaşabilen vade imkanları ile birlikte bir kampanya sunmaktadır. Aynı zamanda yapılacak olan ödeme planları da kişilerin gelir durumlarına göre ayarlanacaktır. Kredi vadesi en fazla 60 ay olabilmektedir. Krediye uygulanacak olan faiz oranları vadelere göre belirlenmektedir. Krediler, sadece kredi kartı borçları için kullanılabilmektedir. Kişilerin krediden yararlanabilmeleri için düzenli bir gelir kaynakları olmak durumundadır. Ticari Kredi Kartları bu kampanya kapsamında değildir.

Vakıfbank Yanımdaki Güç Paketi

Vakıfbank Yanımdaki Güç Paketi Vakıfbank’ı diğer bankalardan biraz daha üstün kılıyor. Çünkü Ticari Kredi Kartlarını ve aynı zaman da kredileri de yapılandırmaya dahil ediyor. Takibe alınmış borçların faizleri 0 seviyesine inecek.

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir